Kaq e pati dhe kjo pune/ Merr fund miqesia mes Arjoles dhe Monikës…

Ish konkurrentët e Big Brother VIP ishin të ftuar mbrëmjen e djeshme në Fun Club, duke komentuar lojën e finalistëve dhe ngjarjet që kanë ndodhur brenda shtëpisë së famshme.

Teksa po komentonte rrugëtimin në BB, Monika Lubonja shprehu dashurinë ndaj Arjolës, me të cilën ka pasur një raport të mirë brenda shtëpisë.

“Të dua shumë,” iu drejtua ajo Arjolës. Por ajo që ra në sy ishte reagimi i ftohtë i kësaj të fundit. Nuk dihet nëse ka pasur ndonjë përplasje


pas daljes nga shtëpia e BB por aktoret lanë të nënkuptojnë se marrëdhënia e tyre nuk është si më parë. Dje, Arjola është shfaqur e nervozuar ndërsa nuk kurseu dhe komentet e ashpra ndaj Donaldit.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *