Në studio ka ndodhur një sherr që nuk u transmetua në ekran mes Arditit, Ariolës dhe Xheisarës

Mbrëmjen e sotme Prime i Big BROTHER Vip u zëvendësua me BBV Fan Clubm gjatë mbrëmjes një sherr ka ndodhur mes ish-banorëve që nuk u transmetua gjatë emisionit.

Ardit Cuni ka qenë pjesë e këtij debati me tone të ashpra me Xheisarën dhe Ariolën, vetë këngëtari e ka bërë me dije lajmin përmes një postimi në Instagram.


Duket se debati është rreth Donaldit, por sidoqoftë nuk kuptohet saktësisht çfarë kanë thënë dhe çfarë qëndrimi mbajnë ish-banorët, finalja që ka tensionuar situtaten mes personave që nuk mund të preknin finish-in e kësaj sfide do të jetë të premten.

4 finalistët janë Beniada, Donaldi, Einxhel dhe Iliri.

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *