Reagimi i Bora Zemanit pasi Semi i kushtoi këngë asaj dhe Donaldit

Ish-banorja e shtëpisë së “Big Brother Vip”, Semi ka publikuar këngën e saj më të re.

“Mos u kthe” titullohet projekti i fundit i Semit që supozohet se është dedikim për romancën e Bora Zemanit dhe Donald Veshaj.


Kjo këngë u prit mirë nga publiku por vëmendjen kryesore e kishte Bora Zemani.

“E adhuroj zërin tënd”, shkroi Bora sipër këngës që e shpërndau në rrjetet sociale./Blic/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *