Ilda Bejleri ka një këshillë për Beatrixën/ Ja c’të bësh me Donaldin…

he në Itali ka tradhëtira edhe në martesa dhe prapë kur vjen puna nuk kërkojnë falje.”, tha Ilda kur u pyet rreth Trixës.

Ilda Bejleri ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Goca dhe Gra” për të folur për karrierën e saj si moderatore por edhe për të diskutuar tema të nxehta të momentit.


E pyetur për “Big Brother Vip”, Ilda tregoi se e ka ndjekur dhe mbështet Ilir Shaqirin. Sipas saj, Iliri është i vetmi banor që meriton

ta fitojë për vetë faktin se është një artist që nuk ka marrë asnjë meritë dhe vlerësim nga Shqipëria, përvecse i ka dhënë shumë asaj.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *