Ja çfarë i ndodhi Semit në këngën që thuhet se i dedikoi romancës Bora-Donald

Semi Jaupaj është bërë me këngë të re.

Kjo këngë e titulluar “Mos u kthe” u pëlqye në masë të madhe dhe komentet ishin nga më të ndryshmet.


Ndjekësit e saj aluduan se kjo këngë është dedikim për Borën dhe Donaldin por Semi nuk ka dhënë asnjë detaj.

Kjo ka mjaftuar që Semi për vetëm një ditë të numëroj 1 milion klikime në kanalin zyrtar “Youtube”./Blic/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *