Tashmë si ‘nuse’ në Kosovë, ky është urimi i Sara Berishës për Pavarësinë e Kosovës

Sara Berisha tashmë është njëra ndër perosonazhet më të komentuara në show bizin shqiptar.

Ajo ka filluar një lidhje dashurie me Dj nga Kosova Pm.


Kjo ka bërë që gjysma e Sarës të jetë në Kosovë, dhe ajo që ka rënë në sy së fundmi në profilin e saj është urimi që ajo ka bërë për ditën e Pavarësisë së Kosovës.

“Gëzuar Kosovë” – Ka shkruar Sara, me një foto shumë të bukur e domethënëse. /Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *