Zbulohet plani/ A do të jetë Beatrix në finalen e Big Brother…

Me datë 18 Shkurt, pra nesër, do të mbahet finalja e madhe e “Big Brother VIP”, pas më shumë se 4 muajsh, që banorët e kanë kaluar në izolim.

Finalistët janë Donaldi, Einxhel, Iliri e Beniada dhe vetëm një prej tyre do të fitojë çmimin e madh, 100 mijë euro, por që mund të shkojë deri në 115 mijë euro

nëse produksioni tregohet zemërgjerë dhe nuk iu heq darkat që banorët konsumuan me të ftuarit special, nga aty ku lindi gjithë ajo zhurmë e krijuar më situatën mes Donaldit dhe Ermal Mamaqit me Salsano Rrapin.

Duke qenë se pak ditë më parë Beatrix Ramosaj refuzoi të hynte brenda shtëpisë për të darkuar me banorët finalistë për shkak të disa hatërmbetjeve, ndjekësit janë bërë kuriozë nëse ajo do të jetë e pranishme në finale.

Prive” raporton se këngëtarja do të jetë e pranishme në spektakël për të pritur nëse i dashuri i saj do të fitojë çmimin e madh apo jo.

Gjatë ditës së djeshme ajo i shprehu atij mbështetjen përmes një postimi në rrjetet sociale, duke lënë që të kuptohet që do të jetë përherë në krahun e tij./noa.al

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.