Balina tha që ishte në Dubai me te dashurin/ Beatrix i mbyll gojën; Ja me kë ka qenë…

Mësohet se Beatrix Ramosaj mbrëmjen e djeshme jo vetëm që do tBal marrë pjesë në finalen e madhe, por edhe do të takohet me të dashurin e saj.

Kështu ky çift do të ketë mundësi të zgjidhë nga afër konfliktet e fundit, përpara se të shpallet fituesi. Ajo ka publikuar në rrjetet sociale në foto me Albanin, vëllain e saj nga avioni.

“Më në fund në shtëpi”, shkruan Albani në foton me Beatrix, duke hedhur poshtë zërat që Beatrix ishte me pushime me të dashurin.


Ish-konkuretja, e cila gjendje në Dubai, duke pushuar së bashku me kushërirën e saj dhe një grup miqsh, ka akuzuar me fakte opinionisten e Big Brother, Balina Bodinaku.

Në Instagramin e saj, ajo ka publikuar bisedat me Balinën dhe duket se situata ka qenë me të vërtetë e rënduar. Ashtu si shihet, Balina i ka shkruar se një mikeshë e saj,

i ka shkruar duke i thënë se Beatrix gjendet në Dubai me të dashurin e saj. Ndërkaq Beatrix i është përgjigjur se kush është kjo shoqe, pasi do të mbajë pasoja për atë që ka thënë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *