Bebe Rexha i përkrahë vajzat e plota, kjo video tregon shumë

Bebe Rexha është njëra ndër këngëtaret më të dashura e të suksesshme.

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka treguar shumë herë që është bollizuar për shkak peshës dhe kjo gjithmonë e ka revoltuar atë.


Bebe vazhdimisht ka dhënë mesazhe motivuese për vajzat që ndihen si ajo duke thënë se nëse je mirë me vetën tënde asgjë tjetër nuk ka rëndësi.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një video që ka postuar këngëtarja ku shihet ajo dhe disa vajza të tjera me forma të ndryshme trupore, të veshura me të brenshme, e synimi i kësaj ishte të tregonte se edhe një vajzë me më shumë kilogram mund të duket bukur dhe terheqese. /Kosovarja/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *