Edi Rama futet në Big Brother/ Einxhel bën reagimin epik…

Reality show “Big Brother Albania VIP” është kthyer në një nga emisionet më të ndjekura dhe më të përfolura në Shqipëri.

Megjithatë, së fundmi, ka qarkulluar një teori janë prenotuar dy helikopterë për në datë 18 shkurt, ku njeri prej tyre do të shkojë në Vlorë.

Lojtës Videosh


Kujtojmë e Donald Veshaj është i vetmi banor nga qyteti i Vlorës. Mirëpo ajo çfarë ka bërë më shumë përshtypje është lajmi se në finale do të jetë i përfshirë edhe Edi Rama.

Kjo ka bërë që fansat të lëshojnë imagjinatën.Në Tik Tok është publikuar një video e montuar ku kryeministri shfaqet brenda shtëpisë së BBV.

Madje qëndron pranë Einxhel, cila duket e befasuar. Theksojmë që ky është vetëm një montazh. Kujtojmë se sot në darkë është finalja e madhe e Big Brother Vip, ku do zgjidhet edhe fituesi i sezonit të parë, që do të marrë me vete 100 mijë euro.

Favoritët kryesorë janë Donaldi dhe Iliri dhe thuhet se çmimi do ndahet pikërisht mes atyre dyve, por nuk duhen nënvlerësuar as dy vajzat finaliste, Einxhel dhe Beniada.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *