Iliri mbetet pa fjalë nga ajo që gjen në Krevat/ Beniada: Për kokë të Arbanës nuk e bëra unë

Edhe pse kanë prej muajsh brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’, banorëve nuk iu kanë shteruar energjitë për t’iu punuar rrengje njëri-tjetrit.

Këtë herë “pre” kanë rënë Iliri dhe Donaldi, ku njëra prej vajzave u ka hedhur në krevat xixa. Teksa Ilir shkon për të fjetur, shikon “surprizën” mbi çarçafë, e në fakt nuk i pëlqen aspak. I njëjti “fat” ishte edhe për Donaldin.

Të dy djemtë i drejtohet Beniadës duke menduar se ka qenë ajo e cila e ka bërë. Duke qeshur, bukuroshja bionde i thotë se nuk fshihet pas kësaj loje. “Për kokë të Arbanës që nuk e kam bërë unë”, betohet ajo me shkaka.


Kujtojme se surpriza që produksioni i Big Brother i ka përgatitur sonte për finale Ilirit është një ëndërr dhe emocion special. Ai do të merret nga stafi dhe do të shkojë në Teatrin e Operas dhe Baletit.

Atje Iliri do të kërcejë bashkë me babain e tij. Pra, dy legjenda do të jenë në skenë për të fituar edhe më shumë zemrat e shqiptarëve. Do të jetë vërtet një gjë fantastike. Mezi po e presim!

Ndersa Donaldi sonte do të shkojë në Air Turbina, pra në teatër, aty ku do të pritet nga miku i tij i mirë dhe promotori i parë në karrierë, Agron Llakaj.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *