Kështu e mbështet Dj Dagz Einxhelin, “Ty do të votojnë të gjithë…”

Dj Dagz dhe moderatorja Einxhel Shkira që tashmë është në finalen e “Big Brother VIP”.

Të dy kanë krijuar një lidhje dashurie brenda në shtëpi, dhe si duket kjo dashuri është bërë akoma më e madhe kur Dj Dagz me votat e publikut përfundoi lojën.


Por, edhe pse jashtë asaj shtëpie Dj Dagz po e përkrahë të dashurën e tij duke ia thënë fjalët më mbështetëse.

Ndërkaq sonte është finalja e madhe, se kush do të jetë fituesi kjo mbetet të shihet. /Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *