Pak orë larg finales/ Ja cfarë bën Beatrix për Donaldin…

Sonte është finalja e madhe e ‘Big Brother VIP’. Finalistët janë Iliri, Donaldi, Einxhel dhe Beniada. Vetëm njëri prej tyre do shpallet fitues i çmimit të madh.

Pak orë para finales, Beatrix Ramosaj ka reaguar në mbështetje të partnerit të saj, Donaldit. Ajo ka publikuar mesazhet ku shihet se e ka votuar aktorin 5 herë brenda 24 orëve.

“Edhe pak orë…”, ka shkruar Beatrix krahas fotos, duke etiketuar Donaldin.


You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *