Produksioni i ndërroi pikturën e Adem Jasharit? Olti Curri publikon videon dhe i thotë të gjitha

Në rrjetet sociale kanë qarkulluar foto ku në njërën prej tyre piktura duket pak më ndryshe, eshtë Olti Curri ai i cili kohët e fundit ka komentuar çdo situatë në BBV, e nuk iu shmang as kësaj, gazetari dhe blogeri shqiptar me një video e ca foto ka treguar se piktura e Donaldit është identike dhe nuk ka vend për dyshime.

Ai po ashtu ka hedh në dritë momentin kur Donaldi kishte diskutuar me aktorin Agron Llakaj i cili ishte mysafirë ditë më parë, ku i kishte përmendur idenë e tij për portretin e Adem Jasharit./Lajmi.net/


Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *