E priste prej vitesh këtë moment/ Flaka Krelani tallet keq me Ilirin: Si i thuhet shqip kthema Borxhin…

Emri i fituesit të Big Brother Vip, padyshim që nuk i ka gëzuar të gjithë! Përveç fansave të Donaldit, në listën e të pakënaqurve me fitoren e Iliri Shaqirit ishte dhe Flaka Krelani.

Në Instagramin e saj, këngëtarja bëri një sërë postimesh që ironizonin dukshëm fitoren e Ilirit pa qenë nevoja për të përmendur emra.

“M’u kujtua kënga “Kthema Borxhin”. Rastësisht e mendova ta bëj një cover meqë jemi UNPLUGGED – LIVE.”- shkruan Flaka në përshkrimin e videos ku shfaqet brenda një makine.


Jo vetëm që s’e la me aq, por ripostoi të gjithë ironitë që i bën tag në rrjet, përfshi këtu edhe postimin e Olti Currit ku shkruhej: “Nuk ka rëndësi kush voton, rëndësi ka kush numëron votat.”

“Si i thuhet shqip “Kthema borxhin””- shkruhej në një tjetër dhe qartazi Flaka Krelani e mendoi si “kthim borxhi” fitoren e Ilirit në Big Brother.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *