Mesazhi i fortë që dha Beniada pas daljes nga ‘BBV’

Beniada Nishani ka arritur të bëj një publik të gjerë për vete falë sinqeritetit dhe energjisë pozitive që shpërndau për javë të tëra.

Edhe pse nuk arriti të fitoi çmimin e madh, ajo po ndihet mjaftë e lumtur që ka arritur të kalojë këtë ‘sfidë’ përkundër që kishte pasur kritika që të mos bëhej pjesë e këtij formati.


Duke publikuar një imazh nga skena e ‘BBV’, ajo dha një mesazh të fortë për të gjithë ata që duan t’i ndjekin qëllimet e tyre.

Postimi i plotë:

“Përshendetje!

Përpara se të nisja këtë aventurë,ishin të shumtë që më thonin nuk do t’ia dalësh,mos u fut,nuk është për ty.

E di çfarë bëra?

“Dëgjova veten”.

Këtë gjë duhet të bëjmë gjithmonë,t’i japim forcë dhe kurajo vetes dhe do t’ia dalim.

Tani shoh sa shumë doni,sa shumë më mbështesni dhe kuptoj sa mirë kam bërë që u bëra pjesë e Big Brother Vip”./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *