Nuk festuan bashkë, por Donaldi e kujtoi Trixën në mënyrë të veçantë para një publiku të tërë

Mbrëmjen e djeshme Donaldi ishte në klub bashkë me Elgitin, Romeon, Fifin, Kledin e miq të tjerë.

Ai e shijoi në maksimum natën e parë jashtë shtëpisë së “Big Brother VIP”, mirëpo Trixa nuk u pa askund.

Megjithatë, aktori u sigurua që ta kujtonte para një publiku të tërë, ai, Elgiti dhe Romeo ishin në skenë duke kënduar e kërcyer.

Performanca e tyre u mbyll me këngën “Nën një portokalle”, e cila u mor si një dedikim për Beatrixën, kjo pasi Beatrix dhe Donaldi janë puthur për herë të parë në “Big Brother VIP” me këtë këngë në sfond.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.