Pas sherrit me produksionin, Donaldi i merr ‘hak’ edhe Arbanës

Mbrëmja e djeshme nuk shkoi mirë për vëllezërit Veshaj.

Mes Donaldit dhe Ilirit, ishte ky i fundit që fitoi çmimin e madh prej 100 mijë eruove.

Mirëpo, ka qenë i pashmangshëm reagimi i Romes ku sot në media ka qarkulluar një video nga prapaskenat e mbrëmshme ku ai shihej i rrethuar nga sigurimi i Top Channelit.

Pas kësaj, gjatë ditës së sotme vëllezërit Veshaj kanë habitur me veprimin e tyre, ata kanë hequr nga profili në instagram videon e promos së emisionit “Më lër të flas” kështu duke konfirmuar aludimet se ka pasur sherr mes tyre dhe produksionit.

Por jo vetëm, një veprim tjetër i Donaldit i ka habitur të gjithë siç duket pas situatës së krijuar mes tij dhe produksionit ai ka marrë ‘hak’ edhe ndaj Arbana Osmanit.

Donaldi nuk e ndjekë më Arbanën në instagram, ndërsa kjo e fundit vazhdon ta ndjekë Donaldin./Lajmi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.