Çfarë i thanë familjarët pas daljes? Beniada rrëfen të vërtetën

Të premtën që lamë pas, u shënua finalja e madhe e “Big Brother VIP”.

Donaldi, Iliri, Beniada dhe Einxhel ishin katër finalistët e edicionit të parë.


Beniada ishte e eleminuara e parë e natës finale, ajo ka arritur të jetë brenda shtëpisë së BBV-së për 136 ditë.

E pas daljes nga kjo eksperiencë, ajo po vazhdon jetën e saj aty ku e kishte lënë, por tash me një vëmendje më të madhe.

Së fundi Beniada përmes një pyetësori në Instagram u është përgjigjur pesë pyetjeve më interesante, e pyetur se çfarë i thanë familjarët pas daljes së saj, ajo u përgjigj kështu: Vetë gjëra pozitive, më kishte marr shumë malli dhe ata për mua vetëm po çmallem sepse ata do ikin përsëri në Itali.

Beniada ka arritur të fitojë një publik të tërë me energjinë, sinqeritetin dhe pozitivitetin e saj./Lajmi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *