Çfarë po ndodhë mes tyre, injorimi publik që Donaldi ia bëri Trixës

Pas përfundimit të “Big Brother VIP”, si duket gjërat nuk po shkojnë edhe aq mirë, edhe pas daljes nga shtëpia, ende nuk i kemi parë bashkë Donaldin dhe Trixën.

Madje edhe detaje injorimi po vërehen në rrjete sociale.


Trixa publikoi në Instagramin e saj momentin kur në finale ia këndoi Donaldit hitin e madh.

Ajo në këtë video i etiketoj ata të cilët u kujdesen për dukjen e saj si dhe të dashurin, Donaldin, të cilit ia dedikoj këngën.

Në këtë postim është vënë re që Donaldi as që ia ka bërë ‘like’ e as ‘koment’, madje shumica e komenteve që ka pranuar ishin negative sa i përket raportit të tyre.

Ende nuk dihet se cili është raporti i tyre por mbetet të shihet në vazhdim./Lajmi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *