Eduart Grishaj zbulon emrat e VIP-ave që do të jenë pjesë e “BBV 2” te radhes

Regjisori i njohur i “Big Brother Vip”, Eduard Grishaj, ka folur hapur për eksperiencën dhe ngjarjet gjatë periudhës së edicionit të parë të “BBV”.

Ndër të tjera ai theksoi se nuk do të përfundoj me kaq pasi që do të ketë edhe një edicion të dytë të “Big Brother Vip 2”.

Ndërkohë që nuk la pa përmendur edhe emrat e mundshëm të cilët do të jenë pjesë e edicionit të dytë, ku njëra ndër to është moderatorja e njohur Ori Nebijaj.

Por nuk dihet ende se a e kishte me shaka apo jo./Blic/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.