Kushton dy herë më shumë se cmimi i madh/ Varësja që mbante Arbana në qafë natën e finales kushton sa 3 shtepi…

Arbana Osmani është njëra ndër moderatoret më të suksesshme shqiptare. Ajo së fundi kapi sukses të ri me moderimin e edicionit të parë të “Big Brother VIP Albania”, shkruan lajmi.net.

Arbana gjithashtu njihet edhe për veshjet e saj ekstravagande dhe tejet të shtrenjta. Të premtën që lam pas u shënua finalja e madhe e BBV-së, ku ajo ndërroi veshjen e saj dy herë brenda natës.

Por një detaj që ka rënë në sy ishte varësja e saj tejet interesante. Përtej kësaj, detaji që ra në sy është shuma marramendëse që ajo ka paguar për atë varëse.


Varësja e moderatores ka kushtuar sa dy herë çmimi i “Big Brother VIP”, plot 200 mijë euro. Kjo nuk është moderatorja e parë që hargjon shuma marramendëse për dukjen e jashtme.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *