Ky është konkurrenti që u largua nga Për’puthen

Për’puthen është një nga programet e dashurisë më të shikuarat, ka tre sezone që po shfaqet në “Top Channel” dhe ka arritur suksese mjaft të mëdha.

Takimet, përballjet e dramat mes çifteve janë ato që e kanë kthyer në një format të komentuar, mirëpo, sezona tretë nuk ka qenë edhe aq e mbarë pasi që shumë nga konkurrentët kanë lene emisionin duke lënë në gjysmë aventurën.


Një ndër konkurrentët e radhës që ka vepruar ngjashëm është Albi Dhima, ku largimin e tij e bëri të ditur me anë të një postimi në instagram.

“Faleminderit dhe Me Falni,  Faleminderit olsa muhameti qe me dhe mundesin te isha pjes e ketij formati ,faleminderit gjithe produksionit per punen e palodhshme qe beni, Faleminderit cdo konkurenti/e qe ka qen pjes e ketij rrugetimi me mua per cdo emocion dhe moment te bukur .

Me falni nese qe nga produksioni e deri tek cdo konkurent me ndonje fjale apo veprim timin ju kam prekur ose ofenduar , asgje personale, Faleminderit te gjithe ju qe me keni mbeshtetur ne kete rrugetim dhe keni qen me mua cdo moment,  Faleminderit dhe ju qe me keni kritikuar , me ka sherbyer per tu bere njeri edhe me i mire me falni nese per ndonje gje ju kam zhgenjyer  faleminderit bora zemani per profesionalizmin e treguar dhe ty arjan konomi.

Vertete ishte nje rrugetim shume i bukur ku mbase nuk gjeta dashurine po njoha nje shok , mik , vella si bashkim saitii PERULJE ”, ka shkruar Albi.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *