Po vijnë ditë të zeza/ Olti Curri bën paralajmërimin në lidhje me Big Brother…

Olti Curri ka paralajmëruar zhvillime të reja sa i përket Big Brother Vip. Producentet e Top Channelit kanë menduar edhe për një ‘prime’ tjetër pas finales.

Data 22 shkurt do jetë kur BBV do të mbledhë edhe njëherë të gjithë pjesëmarrësit e BBV. Lidhur me këtë ka reaguar edhe Olti Curri me shkrimet e tij pikante.

“Vallahi ditë të zeza do vijnë për juve”, ka shkruar Olti duke rrumbullaksuar datën 22 në kalendar. Ai ka bërë të ditur se Post BB Vip Albania do mbahet të martën ku priten mjaft zhvillime interesante, sidomos tani pas finales.


“Post BB Vip”, aty ku klasi ndërthuret me edukatën dhe argumentin në debat. Me pak fjalë: Jam Mirandaj ta çaj gojën”, ka shkruar Olti.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *