“Zbulohen” dy banorët e parë të Big Brother Vip 2

Edicioni i parë i Big Brother Vip përfundoi më 18shkurt. Fitues u shpall Ilir Shaqiri, ndërsa në vendin e dytë u pozicionua Donald Veshaj.

Eduart Grishaj ishte i ftuar në Top Albania Radio ku komentoi rezultatin dhe foli më tepër për çfarë do të ndodhë pas përfundimit të reality shoë-t më të ndjekur në Shqipëri. Siç, mund tua presë mendjanjë punë kaq e madhe kërkon dhe pushim pas saj.


Eduarti tha se do të marrin kohë për të mbledhur veten. Në fakt, mbi të gjitha Arbanës që është në pritje të ëmbël i duhet një periudhë e mirë qetësie.

Po planet për Big Brother Vip 2? Regjisori nuk i shpëtoi kësaj pyetje nga Ori dhe Isli.

Ai tha se banorët e parë do të jenë pikërisht dy moderatorët.

“Po do na bëni të puthemi aty,” – tha Ori, ndërsa me shaka i shkeli syrin Islit.

Priten ende tre spektakle të tjera në Top Channel, post Big Brother Vip. Të martën do të transmetohet pjesa e parë që sipas lajmeve që qarkullojnë në rrjet ka pasur shumë polemika.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *