Don Xhoni i irrituar me Sinan Vllasaliun: Kujdes me hundën!

Ka vazhduar debati ndërmjet Don Xhonit dhe këngëtarit të njohur, Sinan Vllasaliu.

Reperi nga Drenica është irrituar me kritikat që Vllasaliu ia bëri atij dhe Mozzikut në një televizion shqiptar.


Don Xhoni, në një video, shihet i nervozuar me sjelljen e Vllasaliut, duke e sugjeruar këtë të fundit që të “ketë kujdes me hundën”.

Më poshtë, video:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *