Einxhel dhe Dagz, të pandashëm shkëlqejnë së bashku në festë

Pas përfundimit të finalës së “Big Brother Vip”, të gjithë ish-banorët e Big Brother VIP janë bërë bashkë për të festuar.

Ndërkohë që në rrjetet social janë postuar imazhe e video të ndryshme nga vetë protagonistët.


Por çifti i njohur që filluan lidhjen brenda shtëpisë së “BBV”, moderatroja Einxhel Shkira dhe DJ Dagz, kanë shkëlqyer me paraqitjen e tyre

Dyshja shfaqen tërë kohës krah njëri-tjetrit, teksa duken që po shijojnë romancën./Blic/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *