Publikohet video, Donaldi dhe Iliri duke kërcyer valle së bashku

Yjet e BBV kanë mbushur rrjetet sociale me foto e video nga festa e mbrëmshme “After Party”.

Ata kaluan mjaft mirë së bashku duke shijuar atmosferë të zjarrtë pas 4 muajve izolim në shtëpinë e famshme të BBV.


Ishte Donaldi ai që në fillim tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen e tij si spiderman.

Por jo vetëm, ai po ashtu ka shijuar çaste të mira bashkë me Ilirin me të cilin brenda shtëpisë ishin rivalët më të fortë.

Në disa video shihen Iliri dhe Donaldi teksa mbrëmë kanë kërcyer valle së bashku.

Ndryshe, e pranishme ishte edhe Trixa me vëllain e saj Albanin, ndërkohë që me Donaldin duket se kanë një krizë në lidhje ose janë ndarë meqë nuk janë parë bashkë që pas përfundimit të BBV./Lajmi/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *