Tani u sqaruam/ Donaldi dhe Beatrix u ndanë, po Romeo s’qenka ndarë ende…

Lidhja e Romeos dhe Aleksia Peleshit ka qenë në pikpyetje kohët e fundit. Ata vetë kanë hequr njëri-tjetrin nga Instagrami dhe Romeo ka ngacmuar vazhdimisht Beniadën e cila ishte në Big Brother VIP së bashku me vëllain e tij, Donaldin.

Por me daljen e Donaldit, merr fund edhe dilema. Vëllezërit kanë dalë për të festuar natën e djshme dhe në orët e vona, Aleksia dheDonaldin kanë publikuar pamje nga i njëjti vend.

Patjetër që Romeo ka qenë i pranishëm, pranë binjakut të tij dhe të dashurës, Alkesias, vajzës së ministrit Niko Peleshi.


Aleksia ka qenë gjithashtu një nga mbështetëset më të mëdha të Donaldit i cili ishte pretendent për çmimin e madh në BBV.

Kujtojmë se kohët e fundit u përfol për një ftohje mes Aleksias dhe Romeos, por këto foto ba vërtetojnë që janë ende bashkë.

Edhe pse thuhet që kanë kohë bashkë, asnjëherë nuk e kanë pranuar publikisht lidhjen e tyre, pyetjes për këtë gjë i janë shmangur gjithmonë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *