Arjola bëhet si nuse e mbuluar me ari, askush nuk do ta njeh në imazhet e fundit

Ajo ishte njëra nga kanditatët që nuk e preku finale e Big-ut.

Por, Arjola Demiri, e fitoi Big Brother pasi produksioni ia dhuroi asaj një banesë ku do të jetojë bashkë me fëmijët e saj.


Gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother Arjola fitoi zemrat e shumë adhuruesve, pasi ajo u tregua shumë e dashur dhe tejet e kujdesshme me çdo banorë.

Përveç sjelljes, Arjola padyshim që është edhe një femër shumë e bukur, me tipare tejet të veçanta.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto ku shfaqet e rregulluar bukur dhe e veshur me fustan me stil.

Qafën të mbushur me ari, në imazhin e ri vështirë se do ta njihnit Arjolën. /ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *