Arjoles nuk i del e keqja me Antonelen/ Urime për Sanremon

Arjola dhe Antonela kane qene personazhe qe kane bere xing dhe kane patur goxha debate brenda shtepise se BB VIP, por duket se keto debate vazhdojne edhe sot.

Burime per Kryefjala.com kane treguar se ne xhirimet e Post BB VIP Antonela ka filluar te hedhe kunja kundrejt Arjoles.

”Urime per fustanin,urime per floket”, por keto kunja jane pasuar nga Arjola e cila i ka thene: ”Urime per Sanremon!”.


Rikujtojme se Antonela u perfol se do te merrte pjese ne Sanremo, madje mediat e shiten sikur do bente nje dalje serioze atje

nderkohe qe u shfaq vetem pak kohe ne nje emision anonim ne nje televizion te dores te trete ne Itali me emrin “Odeon”.

Kujtojmw se post ‘Big Brother Vip’ eshte xhiruar te dielen, ndersa do te jepet sonte ne darke ne oren 21:00 ne ekranin e Top Channel.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *