Mirë se vini ju pret Bora/ Donaldi bën reagimin epik kur i përmendin Borën në festë…

Mbrëmjen e djeshme aktori Donald Veshaj iu dha fund spekulimeve se ka pasur një konflikt me stafin e ‘Top Channel’. Donaldi u shfaq i veshur si Spiderman në festën që ishte organizuar për banorët e ‘Big Brother VIP dhe jo vetëm.

Pasi hoqi kostumin Donaldi u ngjit në skenë për të kënduar. Kur në sfond u vendos një këngë labe, në një moment u duke sikur u përmend emri i Borës.

“Mirë se vini ju pret Bora “, dëgjohet në këngë dhe Donaldi reagoi menjëherë. Ai u largua nga skena ndërsa Romeo dhe Elgiti e morën prapë duke shkaktuar të qeshura.


Kjo video po qarkullon sot me shpejtësi në rrjetet sociale dhe fansat janë të ndarë në mendime, disa thonë se dëgjojnë Bora, ndërsa disa të tjerë Vlora.

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *