Arbana Osmani gati 40 por duket si 18 – Ku e ka barkun?

Arbana Osmani bashkë me autoret e “Big Brother Albania VIP”, kanë vendosur të ndërmarrin një udhëtim qejfin e tyre.

Pas një periudhe të gjatë pune e lodhje, ato po i shijojnë momentet më të bukura së bashku.

Në fotot që Arbana ka lëshuar në Instagram, barku i saj nuk duket gjëkundi.

Në këtë fotografi, moderatorja që është në prag të 40-tave, shfaqet me stil dhe si vajzë çapkëne./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.