Bora nuk e harroi Donaldin, ruan këto kujtime me të

Edhe pse lidhja e tyre ka kohë që ka marrë fund, duket se Bora disa kujtime që i dedikohen i ruan ende.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo mban imazhet dhe përshkrimet që janë bërë ditën kur ajo hyri në “BBV” si dhe datën kur kishin përvjetorin.


 “Instastory” ka një imazh nga fansat me emrin “boradonald”.

Të gjitha këto imazhe japin një “shpresë”, që nga ata mund të pritet një ribashkim./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *