Donaldi dhe Bora u ndanë/ Po binjakët i paskan punët mirë me vëllain e saj…

Ndarja e bujshme e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, ku ky i fundit e la moderatoren per Beatrix Ramosajt brenda shtëpisë së “BBVIP”,

pas puthjes së famshme dhe dhuratës për 3 vjetor, bëri që të nxiste një reagim të ashpër nga ana e publikut të cilët shpërthyen në komente negative.


Aktori i humorit dhe moderatorja nuk ndiqen në profilet e tyre në ‘Instagram’ që prej asaj kohe dhe pse ata të dy i kanë ende postimet dhe dedikimet për njëri-tjetrin.

Mirëpo PanoramaPlus ka zbuluar se vëllai i Borës, Lisien Zemani, ndiqet në rrjetet sociale me Donald dhe Romeo Veshaj.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *