Kledi shok i ngushtë me Donaldin habit me fjalët/ Iliri e meritoi fitoren, ndërsa Donaldi…

Kledi Hysa, një nga ish konkurrentët e “Big Brother VIP” ka folur lidhur me eksperiencën e tij në format, ndërkohë që është ndalur te fitorja e çmimit të madh nga Ilir Shaqiri.

Lidhur me këtë gjë, ai u shpreh se beson që ai ishte konkurrenti më i fortë në shtëpi. Kledi shtoi se mbështeste Donaldin, për të cilin tha se luajti me shpirt duke qenë se me të ka një raport më të afërt, por sipas tij Iliri e meritonte të fitonte.

“Të katërt finalistet kanë bërë lojë të shkëlqyer,sepse ishte një lojë e vështirë. 135 ditë, ishte shumë. Unë isha aty vetëm 50 ditë dhe për ata ka qenë dyfish më e vështirë.


Iliri dhe Donaldi ishin më të fortët, dihej që në fillim. Ishin lojtarët që nuk i kane lënë asgjë mangut njëri-tjetrit. Iliri ishte banori më i fortë në shtëpi, Donaldi nga ana tjetër ishte ai që luajti më me shumë shpirt.

Sigurisht unë isha me Donaldin, jemi miq dhe kemi folur, por e përgëzoj Ilirin sepse e meritonte.”– tha Kledi.Ndërkohë, modelin shtoin se nuk ka biseduar shumë me Donaldin dhe e ka takuar vetëm nëpër festa.

“Donaldin e kam takuar vetëm te festa, por do takohemi këto ditë, sa të qetësohemi të gjithë sepse kemi nevojë. Do gjejmë kohën të flasim, sepse na ka marrë malli.”-tha ai.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *