MC Kresha i lë emrin e veçantë djalit

Reperi MC Kresha është bërë baba për herë të dytë, në orët e pasdites së 23 shkurtit sipas kohës lokale të Kanadë.

Lajmin, Prive.al e ka konfirmuar nga burime të sigurta pranë familjeve.

Foshnja, i gjinisë djalë dhe bashkëshortja e reperit, Erzina janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Gjyshi i tij përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ka bërë të ditur se foshnjën e kanë pagëzuar me emrin Din.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.