Ndahen Beatrix dhe Donaldi/ Bora nuk e fsheh lumturinë…

Bora Zemani është tashmë kryefjala e mediave rozë. Çdo postim që ajo bën merr gjithmonë vëmendje. E njëjta gjë ka ndodhur pak minuta më parë, kur Bora ka ndarë disa shumë joshëse në Instagram.

Ajo ka tërhequr vëmendje me paraqitjen e saj teksa tregon dukjen e thjesht në përditshmëri. Po ashtu, vihet re që duket mjaft e lumtur duke lajmëruar edhe ardhjen e pranverës.


“Erdhi pranvera fmi…”, ka shkruar Bora krahas fotove. Ndërkohë, së fundmi, Zemani ka qenë pafund e komentuar, veçanërisht pas ndarjes së Donaldit nga Beatrix.

Nuk dihet ende nëse ajo dhe aktori kanë pasur një takim pas daljes së tij nga “Big Brother VIP”, edhe pse u tha në disa portale që ka pasur një takim mes tyre.

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *