Përse është mërzitur Sarah me Pm -in?

Sarah dhe Pajtimi u bënë qift derisa ishin pjesë e shout real “Big Brother VIP”.

Dyshja janë të pandarë edhe pas eksperiencës në shtëpinë e famshme.


Duke qenë se Sarah është në Shqipëri dhe Pajtimi në Kosovë, ata kanë treguar se dyshja udhëtojnë për të kaluar kohë së bashku, e së fundi, ka qenë blogerja Sarah, ajo që ka ardhur në Kosovë tek partneri.

Ajo këtë e ka treguar përmes një InstaStory ku ka qenë duke e pritur Pajtimin e që ishte mërzitur nga pritja.

“Duke e pritur PM deri në përjetësi”, kishte shkruar Sarah në mbishkrimin e videos të cilën pa hezitim e replikoi DJ kosovar.

“Unë t’kom prit 1 muaj deri ke dal prej BBV, e ti 1 orë s’po pret”, ka qenë shkrimi i Pajtimi në ripostimin e videos të partneres.

Kështu çifti si duket janë më së të lumtur me njëri tjetrin të cilët shpesh herë kanë deklaruar se mendojnë edhe për të ardhmen së bashku.

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *