Mamaja e Antonelës i reagon ashpër Big Mames: Ta zbërtheu fundin Arjan Çani

Edhe dje në post Big Brother Vip dy nga ish banoret e BBV janë përplasur keq me njëra-tjetrën, ku Bigu u detyrua ta lëshojë studion shkaku i Antonelës, shkruan lajmi.net.

Tutje, ndaj fjalëve të ashpra që Bigu ka përdorur ndaj Antonelës së fundmi ka reaguar edhe nëna e kësaj të fundit.

I NGJAJSHËM

MAMAJA E ANTONELËS I REAGON ASHPËR BIG MAMES: TA ZBËRTHEU FUNDIN ARJAN ÇANI

“Kjo është ftyra jote femër e ulët. Mundohesh më kot t’i bësh shoqe vetes për keq, por s’ke shans. Vetëm femër nuk je! Më kërkove falje publikisht dhe e bëre përsëri. Tani do e njohësh kush është vërtet mamaja e Antonelës”.

Këto fjalë ishin bashkangjitur me një videoje të Big Mames në kohën kur ajo ishte e ftuar në një intervistë për “Zonë e Lirë” te Arjan Çanit.

Kujtojmë se vajzat kishin përplasje edhe gjatë qëndrimit në BBV, ku Antonela kishte akuzuar Big Mamën se ka sharë në serbisht, gjë e cila u mohua nga këngëtarja./Lajmi.net/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.