Arjola dhe Iliri në një fotografi: Me vëllaun tim

Arjola dhe Iliri janë dyshja që krijuan shoqëri brenda shtëpisë së famshme të Shqipërisë “Big Brother VIP”.

Me një afrimitet mjaft të ngushtë dyshja treguan gjithmonë se i lidhën historitë dhe rrëfimi që bënin me njëri tjetrin.


Dyshja u komentuan mjaft shumë për puthjen në buzë që bënë derisa po inprovizonin një lojë, por që për ta ishte vetëm pjesë e lojës.

Edhe pas spektaklit dyshja duket se kanë shoqëri të mirë së bashku dhe së fundi janë parë nën shoqërinë e njëri tjetrit.

Dyshja kanë pozuar së bashku derisa këtë imazh e ka ndarë në Instagram aktorja Demiri.

“Me vëllaun tim”, ka qenë mbishkrimi i saj derisa ka pozuar krahë balerinit Shaqiri./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *