Dafina Zeqiri e injoron keq Beatrixën

Dafina Zeqiri dhe Beatrix Ramosaj janë dy këngëtaret më të komentuara në estradën shqiptare.

Të dya artistet cilësohen për zërin e veçantë dhe këngën që sjellin,dyshja edhe ndiqen në rrjetet sociale, por së fundi ajo që është vënë re, Dafina e ka injoruar Beatrixën.


Kjo e fundit ka postuar një video me qenushin e saj derisa ka etiketuar Dafinën dhe në mbishkrimin e videos ka shkruar “Të duh, du”, këngë kjo e Zeqirit.

Por, Dafina e ka injoruar artisten duke mos e ripostuar videon e Trixën./Kosovarja/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *