Sara nis rrugëtimin si moderatore, Dj Pm i dhuron urimin më të ëmbël

Pothuajse secili ish banor i “Big Brother VIP”, është duke e shijuar suksesin pas daljes së tyre nga shtëpia.

Sara është njëra ndër ish banorët që pret të fillojë rrugëtimin në karrierë.


Sara tashmë do të fillojë rrugëtimin e saj si moderatore.

Sezonin e ri, spektakli i humorit në Abc News, “Kosherja” do të moderohet nga Sara Berisha.

Pasi u konfirmua kjo gjë, Dj Pm i ka uruar suksese të dashurës së saj, përmes një Instastory ai është shprehur se dëshiron ta shoh lart e më lart.

Sara u bë pjesë e shtëpisë më famshme dhe ishte e njohur për publikun si blogere./Lajmi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *