Trixa flet me emocione: Kam marr dashuri më shumë se sa e imagjinoja

Pasi i dha fund lidhjes me Donaldin, Trixa ka marrë mbështetje të madhe nga familjar, miq e fansa.

Mirëpo, përmes një postimi në ‘Instastory’, ajo bëri një dedikim për fansat e saj.

Duke shkruar në gjuhën angleze, Trixa u shpreh se është fansat po ia bëjnë jetën më të lumtur dhe se i donë të gjithë përkrahësit.

Postimi i plotë:

“Dashuria dhe mbështetja që kam marrë nga fansat e mi është përtej asaj që imagjinoja Jam shumë e emocionuar duke e ditur se njerëzit kujdesen.

Asnjëherë në jetën time nuk e kisha menduar se do ta përjetoja këtë.

Ju njerëz jeni personat e mi të preferuar, ju më bëni më të lumtur çdo ditë dhe fakti që unë mund t’i bëj të tjerët të lumtur më bën të ndihem e përlotur ( e ka shoqëruar me emoji).

Unë me të vërtetë ju dua të gjithëve me të gjithë zemrën time, përgjithmonë”./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.