U aludua se në foton e fundit Beatrix shihej me kapele të Donaldit, zbulohet e vërteta

Beatriks dhe Donaldi janë prej muajsh kryefjala e mediave rozë me romancën e tyre që trazoi ujrat e me pas dhe me ndarjen e shpejt.

Dyshja duket se i kanë dhënë fund romancës së tyre duke hequr njëri-tjetrin nga rrjetet sociale.


Mirëpo, kur të gjithë po flasin për ndarjen e tyre Beatrix ka kthyer dhe një herë vëmendjen e fansave tek ajo dhe Donaldi duke publikuar një foto në Instastory ku shfaqet me kapele ku më parë dhe Donaldi është shfaqur me të njëjtën kapele “Black sheep (dele e zezë)”,-lexohet në foton e stampuar tek kapelja.

Por kjo nuk është e vërtet, fotoja origjinale është kjo:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *