Iliri mbledh për darkë ish banorët e Big Brother/ Ja kush mungonte…

Mbrëmjen e djeshme, balerini Ilir Shaqiri fituesi i “Big Brother VIP” ndau në Instastory disa video në shoqërinë e disa prej banorëve duke darkuar së bashku.

Ai shihej në shoqërinë e aktores Arjola Demiri, Valon Shehu, Sheila Haxhiraj, Ardit Cuni, Paloma, Arbrit, Sabianit, Meridiani të cilët përmes këngëve dhe kërcimit kënaqeshin me njëri-tjetrin.

Por ajo që bëri përshtypje ishte fakti se të gjithë ata banorë që janë shfaqur më të afërt me konkurrentin më të fortë përballë tij Donald Veshaj, nuk ishin pjesë e darkës që Iliri kishte përgatiur për miqtë e tij më të ngushtë.

Tashmë ata janë ndarë në dy kampe, ‘Team Ilir” dhe “Team Donald”, duke mos i lënë pas edhe kunjat e shpeshta ndaj njëri-tjetrit.

Vetë Donaldi nga ana e tij është arratisur me pushime jashtë vendit së bashku me vëllanë Romeo, dhe Blerim Destanin.

Ky i fundit i dërgonte vazhdimisht mesazhe gjatë kohës kur ishte pjesë e shtëpisë së Big Brother. Pas pushimeve, Donaldi pritet të rikthehet në ekran bashkë me Romeon në emisionin e tyre më të ri “Më lër të flas”

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.