Moderatorja Arbana Osmani ka zbuluar për herë të parë se çfarë sinjalesh ka tentuar t’i japë Bora Zemani-Donaldit kur ishte pjesë e Big Brother VIP.

Gjatë Big Brother VIP, Semi tha se Bora tentoi t’i japë një shenjë por nuk pranoi produksioni, gjë të cilën e sqaroi Arbana.


Ajo tha se Bora nuk donte t’i bënte gjërat publike por tentoi t’i fuste një byzylyk dhe bluzë.

“Ti në studio kur ke ardhur pas largimit nga shtëpia e “Big Brother VIP” ke thënë se Bora ka dashur t’i fusë gjëra Donaldit dhe nuk i është lejuar dhe kjo është një gjë kundër rregullave.

Bora në një moment nuk ka ardhur në produksion dhe të na thotë se do t’i thojë diçka Donaldit.

Bora ka dashur t’i fusë gjëra fshehurazi Donaldit, gjë që nuk lejohet në këtë produksion, ka dashur t’i fusë byzylyqe fshehurazi, shkruan Tch dhe ka pretenduar që produksioni t’i tregojë Donaldit për mbështetjen që ajo po i jep jashtë”, tha Arbana.