“Para iftarit”, Ermali qesh me fotografinë e para 15 viteve

Njëri nga këngëtarët që ka pësuar ndryshim të madh ndër vite është Ermal Fejzullahu.

Në llogarinë e tij në Instagram ka ripostuar një imazh, ku kishte marrë pjesë në ‘Video Festi’ në Prishtinë, event në të cilin Indeksonline ishte prezent dhe ia kishte shkrepur këtë foto.


Por, këngëtari duket se është bërë nostalgjik për atë kohë.

Në postim Ermali tallet duke i bërë vetes një krahasim “para iftarit”, teksa e ka shoqëruar me emoji duke qeshur me lot./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *