Vjen reagimi i Sindit pas deklaratës që bëri për presidentin rus

Ish konkurentja e “Për’puthen”, Sindi Loci, bëri një deklaratë para disa ditësh për presidentin rus, Vladimir Putin duke thënë se e adhuron për zgjuarsinë, dhe kjo deklarat e saj bëri bujë në mediat rozë.

Nëpërmes Instagramit, ajo komunikon shumë me ndjekësit e saj dhe shpreh mendimin e lirë, mirëpo kjo deklaratë e saj sipas Sindit është keqkutuar dhe ka regaur për të, shkruna”Kosovarja”.


Sindi tha se nuk e përkrahë Putinin për atë se cka po i bënë Ukrinës, apo cdo lloj krimi që ai ka marr pjesë. Mirëpo, në situate të caktuara Sindit i kanë lënë përshypje se si ka marr vendime.

Ndët të tjera, Sindi merr vëmendje herë pas here për deklaratat që ajo bënë, sidomos kur thumbon ndokënd.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *