Do habiteni kur ta kuptoni se si e thërret Big Mama mikun e saj

Big Mama është një këngëtare tejet energjike dhe çdo herë në formë.

Ajo për ndjekësit është e afërt dhe shumë shpësh ndan momente nga jeta e saj e përditshme.


Së fundi ajo ka ndarë një video në InstaStory bashkë me një mik të mirë të saj.

Ajo që morri vëmendjen e fansave është mënyra se si e thërret Bigu atë./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *